Inwestycje Zagraniczne w Polsce

Wydarzenia

Gala Finałowa Konkursów Branżowych CBCK 2012

2013-03-12

25 lutego Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło zwycięzców 5 konkursów branżowych, podczas uroczystej Gali Finałowej w Warszawie.

Podczas uroczystej Gali Finałowej Konkursów Branżowych, 25 lutego br., w warszawskim Hotelu Marriott, Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej (CBCK) ogłosiło laureatów konkursów o tytuł: Placówka Oświatowa Roku 2012, Hotel Roku 2012, Bank Spółdzielczy Roku 2012, Firma Roku 2012 oraz Polish Exclusive 2013.

Nagrody wręczono instytucjom i przedsiębiorstwom, które znacząco wyróżniły się na tle konkurencji w ubiegłym roku. Gala Finałowa była doskonałą okazją do podsumowania całego roku działalności CBCK i spotkania w gronie profesjonalistów. Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem oferowania przez firmę produktów i usług najwyższej jakości. To wyróżnienie, które jest wyrazem uznania środowiska branżowego oraz podpowiedzią dla klientów komu warto zaufać.- powiedział Marcin Andrzejewski, Dyrektor Programowy CBCK, otwierając uroczysty wieczór.

Laureaci wszystkich konkursów branżowych, organizowanych przez CBCK są wyłaniani przez Kapitułę w procesie analizy pozycji rynkowej firmy, jej wkładu w rozwój branży oraz oceny poziomu satysfakcji konsumenckiej. Do kluczowych czynników weryfikujących zgłoszone firmy należą rekomendacje klientów i partnerów biznesowych, wyniki badań marketingowych i wnioski z raportów, przygotowywanych przez inspektorów wojewódzkich CBCK.

W zależności od kategorii wręczono trzy rodzaje certyfikatów – złoty - trzykrotnym laureatom w swojej branży, srebrny - placówkom nagradzanym drugi rok z rzędu oraz miedziany – firmom, które znalazły się w gronie laureatów po raz pierwszy.

Uroczystą Galę poprowadzili z wdziękiem: Katarzyna Cichopek oraz Szymon Kusarek, a gwiazdą wieczoru była Olga Bończyk, która zachwyciła gości swoim recitalem.

           następne

Gala Finałowa Konkursów Branżowych CBCK 2012

Gala Konkursów Branżowych Centralnego Biura Certyfikacji Krajowej, Hotel Marriott Warszawa, 25 lutego 2013, fot. Tomasz Kowalski - dobrezdjecia.pl


Archiwum wydarzeń

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl