Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2015-01-16

Twarze Biznesu

Rozwój INEA - Zmiany w Zarządzie spółki

Rozwój INEA - Zmiany w Zarządzie spółki

W związku z dynamicznym rozwojem Zarząd INEA powiększy się o dwóch nowych członków - Jarosława Pijanowskiego oraz Ryszarda Hordyńskiego. Ich zadaniem jest wzmocnienie dotychczasowego Zarządu o osoby z kompetencjami w obszarze zarządzania sprzedażą i zarządzania operacyjnego.

Jarosław Pijanowski od 15 stycznia br. odpowiada w INEA za połączony obszar sprzedaży, marketingu i obsługi klienta dla rynku masowego. Ma blisko 15-letnie doświadczenie w obszarze mediów i telekomunikacji. Jest byłym członkiem zarządu UPC Polska odpowiedzialnym za sprzedaż i marketing, który od czerwca 2014 roku rozwijał w INEA nowoutworzony departament operacyjny. Wcześniej pracował dla platformy Wizja TV, Orkla Food i dla koncernu Nestle. Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu (kierunek marketing i zarządzanie).

Ryszard Hordyński od 1 lutego br. będzie odpowiadał w INEA za szeroko rozumiane operacje. Ma blisko 20-letnie doświadczenia w obszarze telekomunikacji, mediów i technologii. Specjalizuje się w opracowywaniu strategii i modeli biznesowych, regulacjach, architekturze i strategii IT oraz w zarządzaniu projektami. Wcześniej pracował w firmie strategicznego konsultingu A.T. Kearney, Telekomunikacji Polskiej na stanowisku Dyrektora Departamentu Strategii Techniki, był Dyrektorem ds. E-strategii w Computerland oraz kierownikiem projektów w dziale projektów globalnych IT w Procter&Gamble. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Dzięki powyższym zmianom zarząd INEA jest pięcioosobowy wraz z Prezesem Zarządu - Januszem Kosińskim, Członkiem Zarządu ds. Techniki - Eugeniuszem Grzybkiem oraz Członkiem Zarządu ds. Finansów - Markiem Hołubowskim.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl