Inwestycje Zagraniczne w Polsce
2014-12-15

Twarze Biznesu

Zmiany w Zarządzie INTROL S.A.

Zmiany w Zarządzie INTROL S.A.

Zmiany w Zarządzie INTROL S.A., notowanego na GPW holdingu dostarczającego zaawansowanych rozwiązań w zakresie automatyki, pomiarów i innych instalacji dla przemysłu, energetyki i ochrony środowiska, mają charakter operacyjny.

- Pan Piotr Jeziorowski będzie mógł skupić się na rozwoju spółki, która odgrywa kluczową rolę w segmencie usługowym naszej grupy. To w tym segmencie odnotowaliśmy największe wzrosty przychodów w ostatnim roku. Pierwszy kwartał to też okres uczestniczenia w licznych przetargach i kontraktacji na rok 2015 - mówi Wiesław Kapral, Przewodniczący Rady Nadzorczej INTROL S.A. - Akcjonariusze mogą być spokojni, gdyż dotychczasowa polityka dywidendowa i stabilny proces budowy wartości Spółki pozostają niezmienne - dodaje Wiesław Kapral.

- Ponad 25 lat nieprzerwanego rozwoju zobowiązuje. Przez ten czas zawsze osiągaliśmy wzrost przychodów oraz zyski. Jestem przekonany, że tak będzie też w kolejnych latach, m.in. dzięki realizowanym obecnie inwestycjom w spółkach Limatherm i Limatherm Sensor oraz dzięki dynamicznemu rozwojowi segmentu usług - komentuje Włodzimierz Bartold, Prezes Zarządu INTROL S.A.

- Celem nadrzędnym spółki INTROL - ENERGOMONTAŻ będzie w najbliższym czasie stały, dynamiczny i rentowny rozwój dzięki realizacji złożonych kontraktów usługowych dla energetyki, przemysłu i ochrony środowiska - mówi Piotr Jeziorowski, Prezes Zarządu INTROL-ENERGOMONTAŻ. - Mając na uwadze, że zarządzana przeze mnie spółka legitymuje się ponad 65-letnim doświadczeniem, warto jeszcze prężniej skupić się na kompleksowym dostarczaniu usług opartych o nowoczesne technologie. Skala naszej działalności i współpraca z innymi spółkami w ramach Grupy INTROL pozwala nam coraz częściej występować w roli generalnego wykonawcy poszczególnych kontraktów - dodaje Piotr Jeziorowski.

Włodzimierz Bartold od kwietnia 2010 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu INTROL S.A. Od 1997 do 2010 roku pracował w Przedsiębiorstwie Automatyzacji i Pomiarów INTROL Sp. z o.o., kolejno na stanowiskach specjalisty ds. organizacji sprzedaży, dyrektora marketingu, wiceprezesa zarządu/dyrektora handlowego, prezesa zarządu/dyrektora naczelnego. Ukończył studia na Wydziale Inżynierii Sanitarnej Politechniki Śląskiej w Gliwicach zdobywając tytuł magistra inżyniera.

Piotr Jan Jeziorowski od maja 2005 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu oraz Dyrektora Naczelnego. Od 1998 roku pracował w INTROL S.A. jako dyrektor ds. produkcji. Ukończył studia na wydziale Mechaniczno-Energetycznym Politechniki Śląskiej w Gliwicach zdobywając tytuł magistra inżyniera.

Archiwum: Twarze BiznesuBiznes Polska Newsletter

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl