Inwestycje Zagraniczne w Polsce
08-06-2017

Przegląd prasy

WeEnergy nagrodzona Medalem Europejskim przyznawanym

 

Podczas 28. edycji Medalu Europejskiego, przedsięwzięcia organizowanego przez Business Centre Club, WeEnergy, innowacyjny produkt Energii dla firm, odebrał nagrodę za usługę spełniającą standardy europejskie.

 

- Kolejne wyróżnienie przyznane produktowi WeEnergy potwierdza, że nasze rozwiązanie jest innowacyjne i na europejskim poziomie. Cieszę się, że jako polska firma spełniamy najwyższe wymagania Klientów i oferujemy im usługi skrojone na miarę, jednocześnie niezawodne i w bardzo dobrej cenie – powiedział Wojciech Pomykała, Prezes Zarządu.

 

To nie pierwsze wyróżnienie. W kwietniu 2017 roku, WeEnergy zdobyło nagrodę „Innowacja Roku”
w konkursie „Liderzy Świata Energii”, podczas 25. edycji konferencji EuroPOWER. Nasz produkt został doceniony za innowacyjność, kompleksowość i wprowadzanie pozytywnych zmian na rynku energii.

 

Medal Europejski przyznaje Business Centre Club przy wsparciu Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego
z siedzibą w Brukseli. Projekt jest niekomercyjny i ma ogólnopolski zasięg. Celem tego przedsięwzięcia jest wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na terenie Polski, pobudzenie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej.

 

WeEnergy rewolucją na rynku

 

WeEnergy umożliwia przedsiębiorstwom odbiór energii z sieci, a także produkcję energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych na własne potrzeby oraz sprzedaż jej nadwyżek do Energii dla firm. Dzięki temu rozwiązaniu przedsiębiorstwa mogą znacznie zmniejszyć koszty produkcji energii. Energia dla firm pomaga w doborze odpowiedniej instalacji, uzyskaniu dofinansowania oraz montażu instalacji fotowoltaicznej.

 

O Energii dla firm

Energia dla firm jest jednym z największych niezależnych sprzedawców energii elektrycznej oraz gazu ziemnego
w Polsce. Spółka była jedną z pierwszych, która rozpoczęła działalność w 2010 r. na liberalizowanym polskim rynku energii elektrycznej. Od 2010 r. Energia dla firm jest członkiem Towarowej Giełdy Energii. Obecnie Spółka obsługuje ponad 26 tys. klientów sprzedając im rocznie blisko 1 TWh energii elektrycznej i ponad 1,2 TWh paliwa gazowego. Dostarcza przedsiębiorstwom kompleksowe rozwiązania energetyczne i okołoenergetyczne. Grupa posiada bogatą wiedzę i doświadczenie w segmencie klienta biznesowego (B2B).


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-06-08

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
08-06-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl