Inwestycje Zagraniczne w Polsce
02-06-2017

Przegląd prasy

Wi - Store otworzył się we Wzorcowni Włocławek.

W centrum handlowym Wzorcownia otworzył się salon sieci Wi-Store, oferujący najwyższej jakości sprzęt oraz wszelkiego rodzaju akcesoria z branży nowych technologii.

Nowy lokal, o powierzchni 81m2 znajduje się na poziomie +2 budynku głównego centrum handlowego, obok salonu Big Star.

W ofercie salonu można znaleźć najnowsze modele, tabletów, laptopów, kamer samochodowych, dronów, urządzeń do sterowania Smart Dom System, głównie marki Xiaomi - drugiego co do wielkości producenta smartfonów na świecie. W bogatej ofercie sklepu również elektryczne skutery i hulajnogi, elektroniczne gadżety rowerowe roboty sprzątające, oczyszczacze powietrza, czy listwy zasilające. Sklep oferuje także akcesoria GSM, takie jak m.in. słuchawki i głośniki, smartbandy, uchwyty i ładowarki.

Konsekwentnie rozwijamy ofertę Wzorcowni, związaną z branżą nowych technologii. Ta niezwykle szybko rozwijająca się dziedzina przyciąga coraz to nowych Klientów, dlatego staramy się, aby we Wzorcowni,
w jednym miejscu, mieszkańcy Włocławka mogli znaleźć jak najbardziej różnorodną ofertę. Serdecznie zapraszamy do nowego salonu Wi-Store- mówi Marta Politowska, Dyrektor centrum handlowego Wzorcownia Włocławek.


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-06-02

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
02-06-2017

Zobacz także

  • Osiedle Liliowe na finiszu

    Niebawem zakończy się prowadzona przez Planetbud Developement budowa osiedla Liliowego w Swarzędzu. Projekt gotowy jest w 90% procentach. Aktualnie generalny wykonawca zajmuje się aranżacją przestrzeni zewnętrznej – przygotowaniem ogródków i drogi wewnętrznej. Jeszcze w połowie roku ulica Cieszkowskiego wzbogaci się o 26 domów, do których przynależą własne ogródki i dwa miejsca postojowe.

  • Rada wierzycieli ABM Solid pozytywnie zaopiniowała propozycje układowe spółki

    Rada wierzycieli ABM Solid w upadłości układowej pozytywnie zaopiniowała propozycje układowe spółki.Biznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl