Inwestycje Zagraniczne w Polsce
19-04-2017

Przegląd prasy

Baltic Sea Business Mixer odbył się już po raz drugi

11 kwietnia 2017, Gdynia - Baltic Sea Business Mixer organizowany z Inicjatywy Biznespolska.pl przy współpracy Miasta Gdynia odbył się już po raz drugi, tym razem w wyjątkowym i historycznym miejscu, Muzeum Emigracji w Gdyni.

Wieczór spotkań i networkingu przyciągnął 100 osób, przedstawicieli instytucji oraz firm z Gdyni i Gdańska “Cieszymy się, że tak licznie zjawili się Państwo na tym spotkaniu. Mam nadzieję, że to wydarzenie przyczyni się do rozwoju i budowy nowych relacji, które będzie można w przyszłości wykorzystać w biznesie” – mówiła na powitanie gości Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

U podstaw powstania i racji bytu inicjatywy Invest in Pomerania leży rozwijanie i eksponowanie atrakcyjności inwestycyjnej Pomorza. Wydarzenia takie jak Baltic Sea Business Mixer są wartościowym i nietypowym wydarzeniem biznesowym- zrzeszają osoby reprezentujące szereg branż, których wspólnym mianownikiem i powodem przybycia jest ekonomiczna (a często i emocjonalna) więź z naszym województwem. Dzięki takiemu spotkaniu można nie tylko nawiązać cenne znajomości, ale również dowiedzieć się o trendach i wydarzeniach w innych obszarach gospodarki naszego regionu, a wiedza ta wyczula na biznesowy ‘puls’ otoczenia.” - podsumował Marcin Grzegory, Zastępca Dyrektora z Invest in Pomerania.

Gospodarzem i moderatorem konferencji był Thom Barnhardt prezes Biznespolska.pl, który zaprosił przedstawicieli takich firm jak: DNV GL, którą reprezentowała Pani Aleksandra Czerwińska, Pani Monika Płocke, Prezes Zarządu Nordea IT Polska, Alexander Ticehrust, Dyrektor Generalny, State Street Bank Polska, którego nowe biuro zostało otwarte w Gdańsku w 2016 roku, pojawił się również nowy Prezes Zarządu DCT Gdańsk S.A. Cameron Thorpe, który w grudniu 2016 oficjalnie przejął stanowisko.

Zwieńczeniem biznesowych dyskusji był krótki dokument nt. powstawania filmu "Loving Vincent" – – jest to pełnometrażowy film animowany techniką malarską. Można było również podziwiać oryginalne obrazy wykonane na potrzeby realizacji filmu.

Na zakończenie odbył się bankiet, gdzie w nieformalnej atmosferze przy wyśmienitych Winach
i Whisky można było nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz wymienić się doświadczeniem
i poglądami a dzięki uprzejmości Audi Centrum Gdynia goście mogli wygrać na weekend nowe AudiQ5.

Dziękujemy za wsparcie partnerom wydarzenia:

Miasto Gdynia (http://www.investgdynia.pl/),

Audi Centrum Gdynia (http://www.audicentrumgdynia.pl/),

Torus (http://torus.pl/),

Arena Gdańsk (http://www.arenagdansk.com/home-page/)

Invest in Pomerania http://www.investinpomerania.pl/),

AmCham (http://amcham.pl/),

BPCC  (http://bpcc.org.pl/en),

P-NCC (http://www.p-ncc.org/),

SPCC (http://www.spcc.pl/)    

ZieloneButelki (http://zielonebutelki.pl/),

Tudor House, http://www.tudor-house.pl/

Magazyn Prestiż (http://www.prestiztrojmiasto.pl/),

Trojmiasto.pl

Fotorelacja-https://www.facebook.com/pg/BiznesPolskaGroup/photos/?tab=album&album_id=1486789207999545

 


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-04-19

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
19-04-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl