Inwestycje Zagraniczne w Polsce
13-04-2017

Przegląd prasy

Macro Games negocjuje z Big Blue Marble warunki współpracy przy realizacji gry PhantomSix

 

Macro Games rozpoczął negocjacje z Big Blue Marble o warunkach współpracy przy realizacji gry PhantomSix. Ustalenie warunków ma nastąpić do końca kwietnia, a rozpoczęcie prac produkcyjnych w maju 2017 r. - podał Macro Games w komunikacie.

 

Obecnie, przy współpracy z BBM, zakończono fazę koncepcyjną, której efektem jest Game Design Document oraz biznesplan projektu, zawierający zakładane przychody z komercjalizacji gry.

 

W ramach wstępnych ustaleń udział Macro Games w kosztach produkcji oraz przychodach z gry będzie nie mniejszy niż 75 proc.

 

"Strony zakładają, iż MVP (minimalny wartościowy produkt) zostanie ukończony w lipcu 2017, natomiast wersja Beta gry, do której testów zostaną zaproszone osoby zewnętrzne, nastąpi w grudniu 2017 r." - napisano w raporcie.

 

Premiera powinna nastąpić w lutym 2018 r.

 

"Cena detaliczna gry na komputery PC/MAC wstępnie została ustalona w wysokości 9,99 USD. Gra będzie dostępna zarówno w wersjach na komputery PC/MAC oraz w wersji mobilnej na platformy iOS oraz Android. Szacowana sprzedaż gry na komputery PC/MAC powinna wynieść około 650.000 sztuk w okresie dwunastu miesięcy od daty premiery" - informuje spółka. (PAP Biznes)


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-04-13

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
13-04-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl