Inwestycje Zagraniczne w Polsce
09-03-2017

Przegląd prasy

GetBack rozpoczął negocjacje ws. nabycia akcji dwóch podmiotów z branży

Zarząd GetBack rozpoczął negocjacje ze znaczącymi akcjonariuszami dwóch podmiotów z branży zarządzania wierzytelnościami, w sprawie nabycia akcji tych podmiotów - poinformowała spółka w komunikacie.

"Zarząd GetBack z siedzibą we Wrocławiu informuje w dniu dzisiejszym o podjęciu przez zarząd spółki decyzji dotyczącej rozpoczęcia przez spółkę negocjacji ze znaczącymi akcjonariuszami dwóch podmiotów z branży zarządzania wierzytelnościami, w sprawie nabycia akcji tych podmiotów" - napisano w komunikacie.

 

"Transakcje będące przedmiotem negocjacji są spójne z modelem biznesowym spółki w zakresie konsolidacji rynku usług zarządzania wierzytelnościami i są ukierunkowane na zwiększenie udziału spółki w rynku, a także umocnienie pozycji spółki w sektorze zarządzania wierzytelnościami w Polsce" - dodano.

 

Spółka niezwłocznie poinformuje o zakończeniu negocjacji oraz ich rezultatach.

 

GetBack, który powstał w lutym 2012 roku, zajmuje się windykacją wierzytelności własnych, wierzytelności na zlecenie oraz windykacji portfeli wierzytelności w ramach zarządzania sekurytyzowanymi wierzytelnościami funduszy inwestycyjnych.(PAP)


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-03-09

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
09-03-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl