Inwestycje Zagraniczne w Polsce
07-03-2017

Przegląd prasy

Soho Development sporządzi raport o sytuacji finansowej z myślą o potencjalnych inwestorach

Soho Development w ramach przeglądu opcji strategicznych podpisał z KPMG Advisory umowę na badanie spółki. Raport, który powstanie w wyniku badania, będzie mógł być dystrybuowany do potencjalnych inwestorów.

"(...) zarząd Soho Development informuje, iż w ramach przeglądu opcji strategicznych podpisał w dniu dzisiejszym z KPMG Advisory umowę na badanie spółki w ramach tzw. vendors due diligence. Raport będzie zawierał przegląd sytuacji finansowej i podatkowej spółki" - podał Soho Development.

 

"Docelowo raport będzie mógł być dystrybuowany do potencjalnych inwestorów zainteresowanych opcjami strategicznymi dotyczącymi spółki" - napisano w komunikacie.

 

Vendor due diligence ma za zadanie zidentyfikowanie ewentualnych problemów, na które mogliby zwrócić uwagę potencjalni kupujący oraz zapewnić stronie sprzedającej najbardziej efektywne wyjście z inwestycji. (PAP)


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-03-07

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
07-03-2017

Zobacz takżeBiznes Polska Newsletter

Komentowane


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl