Inwestycje Zagraniczne w Polsce
06-03-2017

Przegląd prasy

OPTeam z nowymi umowami

Producent rozwiązań branżowych oraz integrator specjalistycznych systemów informatycznych OPTeam podpisał umową na dostawę i wdrożenie systemu Comarch ERP XL z firmą Elektromontaż Rzeszów SA. W firmie BARWA OPTeam wdroży natomiast kompleksowe rozwiązania IT optymalizujące procesy wewnętrzne przedsiębiorstwa. Z kolei w Przedsiębiorstwie Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. OPTeam zajmie się opieką powdrożeniową systemu TETA ERP.

Elektromontaż Rzeszów SA to jedna z głównych firm produkcyjno-montażowych branży elektrycznej na terenie Polski. Firma jest również producentem stalowych i aluminiowych słupów oraz masztów oświetleniowych. Współpraca OPTeam ze spółką Elektromontaż obejmuje dostawę i wdrożenie systemu Comarch ERP XL. Kluczowymi obszarami ujętymi w projekcie są: księgowość, kadry i płace, produkcja i logistyka. W ramach wdrożenia systemu planowana jest również integracja ERP XL z systemem obiegu dokumentów oraz jego rozbudowa.

Cieszymy się, że Elektromontaż Rzeszów S.A. wybrał naszą ofertę. Wiemy, że na decyzję wypłynęły oferowane przez OPTeam możliwości systemu Comarch oraz bogate doświadczenie związane
z wdrożeniami ERP XL. Planujemy rozwijać się dalej i wejść na wyższy poziom, zarówno pod względem skali biznesu, jak i innowacyjności oferty” – komentuje Wacław Szary, Prezes Zarządu OPTeam S.A.

Innym ostatnim sukcesem OPTeam jest współpraca z firmą BARWA, dostarczającą nowoczesne technologie i materiały lakiernicze dla producentów pojazdów, maszyn i konstrukcji na terenie całego kraju. Wdrożenie systemu Comarch ERP XL, systemu obiegu dokumentów Webcon oraz systemu rejestracji czasu pracy pozwolą na optymalizację procesów wewnętrznych przedsiębiorstwa. Objęte wdrożeniem obszary to: sprzedaż, magazyn, produkcja, kadry i płace oraz księgowość.

OPTeam zajmie się również opieką powdrożeniową kolejnego klienta pracującego na systemie TETA ERP – Przedsiębiorstwa Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie.


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-03-06

Komentarze : 1

GAME HACKER APK, 2017-03-17 07:18:08
If you are looking for an authentic game hacker apk, look no further, you can easily trust the Game Hacker App.

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
06-03-2017

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl