Inwestycje Zagraniczne w Polsce
23-02-2017

Przegląd prasy

Unibep i Unidevelopment mają umowę z grupą CPD ws. wspólnej inwestycji na Ursusie

Unibep i Unidevelopment podpisały warunkową umowę inwestycyjną z grupą kapitałową CPD, dotyczącą wspólnego przedsięwzięcia, polegającego na realizacji kompleksu budynków wielorodzinnych z usługami i infrastrukturą towarzyszącą w dzielnicy Ursus w Warszawie.

Przedmiotem umowy jest wspólna realizacja projektu developerskiego na nieruchomości do Gaston Investments, będącej wieczystym użytkownikiem działek o łącznej powierzchni 4,944 ha, znajdujących się przy ul. Traktorzystów w Warszawie.

 

Na części nieruchomości o powierzchni ok. 1,36 ha zostanie zrealizowana w dwóch etapach budowa kompleksu budynków wielorodzinnych z usługami wraz z infrastrukturą towarzyszącą, zakładająca wykonanie ok. 400 jednostek mieszkalnych, której generalnym wykonawcą będzie Unibep, a Unidevelopment będzie świadczył usługi zastępstwa inwestorskiego nad przedsięwzięciem.

 

Przedsięwzięcie jest kolejną inwestycją realizowaną przez Unibep wspólnie ze spółkami wchodzącymi w skład grupy CPD. Spółki realizują obecnie w systemie generalnego wykonawstwa roboty budowalne w ramach osiedla mieszkaniowego pod nazwą URSA – Smart City na ul. Hennela w Warszawie. (PAP)


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-02-23

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
23-02-2017

Zobacz także

 • Trójmiejska Kariera IT - 04.03.2017

  4 marca 2017 roku w gdańskim hotelu Almond (ul. Toruńska 12) odbędzie się kolejne spotkanie branży informatycznej Kariera IT. W jednym czasie i miejscu uczestnicy będą mogli poznać nowe oferty pracy w działach IT oraz wysłuchać kilkunastu prelekcji merytorycznych. Komentarz

 • Zysk netto LPP w IV kwartale wyniósł 158,2 mln zł, zgodnie z szacunkami

  Grupa LPP miała w IV kwartale 2016 roku 158,2 mln zł zysku netto wobec 172,3 mln zł zysku rok wcześniej - podała spółka w raporcie. Wynik jest zgodny z wcześniejszymi szacunkami spółki.Komentarz

 • AdMassive ma umowę inwestycyjną z ATP FIZ AN

  AdMassive podpisał z ATP FIZ AN reprezentowany przez Saturn TFI, na mocy której spółka zobowiązała się do przeprowadzenia do 15 września 2017 r. emisji do 3 mln akcji dedykowanych funduszowi po cenie emisyjnej 0,5 zł każda, a fundusz zobowiązał się do ich objęcia i opłacenia.

 • Orbis chce pozostać spółką dywidendową, CAPEX na '17 to 150-170 mln zł

  Orbis chce pozostać spółką dywidendową, ale rekomendacja dotycząca podziału zysku za ubiegły rok zależeć będzie od planów rozwoju. Nakłady inwestycyjne w 2017 roku wyniosą 150-170 mln zł, nie licząc transakcji odkupu hoteli czy akwizycji.

 • Panattoni Europe dla Thule Group – 13 500 m kw. w Pile

  Panattoni Europe, lider nieruchomości przemysłowych w Polsce, zrealizuje inwestycję dla Thule Group. Obiekt o powierzchni 13 500 m kw. powstanie w Pile, w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. W podpisaniu umowy pośredniczyła międzynarodowa firma doradcza Colliers International.

 • ZUE wycofał się z przetargu na linię tramwajową w Krakowie za 253 mln zł brutto

  ZUE nie przedłużyło ważności oferty i wadium w przetargu na budowę linii tramwajowej w Krakowie, z powodu braku zgody konsorcjanta - podało ZUE w komunikacie. Oferta konsorcjum ZUE i PORR była najniższa w postępowaniu i wynosiła 253,4 mln zł brutto. Backlog ZUE to obecnie 327 mln zł.Biznes Polska Newsletter

Komentowane


  Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /biznespolska.pl/www/szablony/przeglad.php on line 264

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl