Inwestycje Zagraniczne w Polsce
09-02-2017

Przegląd prasy

Sii w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce

Sii, jedna z największych firm informatycznych w kraju, która zatrudnia 2 700 osób, znalazła się w gronie najlepszych pracodawców IT w Polsce. Magazyn Computerworld przyznał Sii tytuł Wyróżnione Miejsce Pracy w IT. Pracodawca został nagrodzony w plebiscycie już 5 rok z rzędu. Sii nieprzerwanie od wielu lat bierze udział w konkursie i za każdym razem zajmuje miejsce na podium. W gronie laureatów tegorocznej edycji znaleźli się: Britenet i ING.

Wyróżnienie jest przyznawane na podstawie zewnętrznego audytu – anonimowej ankiety pracowników oceniającej ich zadowolenie z pracy – AudiIT. Badanie ma na celu ustalenie stopnia zaangażowania, satysfakcji i motywacji pracowników działów IT oraz wyłonienie firm, w których poziomy tych zmiennych są najwyższe. Wyniki piątej edycji badania zostały ogłoszone podczas konferencji Computerworld, która odbyła się pod koniec stycznia 2017 w Warszawie.

Organizacje uczestniczące w AudIT poddają się badaniu, by ustalić, w jakim stopniu udaje im się wyjść naprzeciw potrzebom formułowanym przez profesjonalistów IT. Jest to dla nas niezwykle ważne i prestiżowe wyróżnienie, które otrzymaliśmy dzięki pozytywnym opiniom naszych inżynierów. W Sii kładziemy nacisk na zadowolenie pracowników – dbamy o luźną atmosferę, przyjazną kulturę organizacyjną, możliwość rozwoju i bogaty pakiet benefitów – mówi Joanna Kucharska, Dyrektor HR i Komunikacji w Sii.

Spółka słynie z prowadzenia wielu działań Employer Brandingowych. Tym, co przede wszystkim przyciąga ekspertów do pracy w Sii są trendy technologiczne i różnorodne projekty IT, które firma realizuje dla klientów z całego świata. Zgodnie z nadchodzącymi trendami – w 2017 Sii będzie rekrutować przede wszystkim programistów: .NET, Java, Front-end, SharePoint, Oracle, specjalistów do spraw bezpieczeństwa, testerów manualnych i automatycznych, czy analityków.

W 2017 Sii Polska planuje powiększyć swój zespół o blisko 400 specjalistów i przekroczy liczbę 3 000 zatrudnionych. Firma ma znaczący wkład w prężnie rozwijający się rynek nowych technologii w Polsce i zamierza prowadzić dalszą ekspansję w nowym roku.


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2017-02-09

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
09-02-2017

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl