Inwestycje Zagraniczne w Polsce
06-12-2013

Przegląd prasy

Procter & Gamble otworzyła w Warszawie centrum logistyczne, zatrudni 500 osób

Procter & Gamble (P&G) otworzyła w Warszawie Europejskie Centrum Planowania i Logistyki, w którym będzie pracowało około 500 osób, podał koncern.

\Warszawa była optymalną lokalizacją dla nowego Centrum ze względu na nasze wcześniejsze inwestycje w kraju, bliskość do pozostałych rynków, sprzyjający klimat inwestycyjny stworzony przez polskie władze oraz dostęp do dobrze wykształconych i utalentowanych pracowników\ - powiedział Global Product Supply Officer P&G Yannis Skoufalos, cytowany w komunikacie P&G.

Europejskie Centrum Planowania i Logistyki P&G w Warszawie odpowiada za kompleksowe zarządzanie łańcuchem dostaw w 100 krajach, od planowania surowców aż po dostarczenie gotowego produktu do odbiorcy. Dzięki temu produkty będą mogły szybciej i sprawniej trafiać do detalistów, a finalnie do konsumentów, podano również.

P&G ma dziś w Polsce cztery fabryki eksportujące do ponad 100 krajów i Biuro Główne. W Polsce zatrudnia ponad 3500 osób. Koncern oferuje m.in. marki Ace, Ariel, Duracell, Gillette, Pampers, Head & Shoulders i Vizir.


Czytaj oryginalny artykuł
źródło: 2013-12-06

Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. BiznesPolska Media Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze wulgarne lub niezgodne z polskim prawem zostaną usunięte.
06-12-2013

Zobacz także

BizPoland Magazine - our monthly magazine for Foreign Investors.

Copyright © 2016 BiznesPolska.pl